Červenec 2012

život croca

30. července 2012 v 11:38 vyrobeno mnou,napsáno mnou
asi to úplně začalo tím, že dva krokodýlí rodiče ztratili svého pohledného syna croca tak, že na něj v batolecím věku nedávali pozor a jednoho dne se kočárek ve kterém ho měli skutálel do řeky která ho odnesla do poklidného rybníčka do světa gobbíků. jednoho dne ho tam našel gobbí král a všichni ostatní gobbíci se na něj překvapivě dívali. gobbí král neváhal a začal ho okamžitě učit chodit, běhat a útočit atd. prostě všechno co bude potřebovat v životě. netrvalo dlouho a croc se stal odrostlejším. všechny gobbíky přerostl včetně krále. vtom se tam oběvil zlý lucifer dante a s ním i čertíci. začali všechny gobbíky chytat a gobbí král naštěstí udeřil do terče a z nebes přiletěl pták a vzal croca na cesty. lucifer dante potom už chytl gobbího krále a zavřel ho do klece. mezitím croc cestoval letním, zimním, pouštním a hradním světem a cestou sbíral všechny gobbíky. až jednoho dne se mu v hradním světě podařilo porazit lucifera danteho a croc vysvobodil gobbího krále. poté se vrátili zpět do gobbího světa kde na crocovu počest postavili sochu. jelikož croc zachránil všechny gobbíky s klecí atd. včetně gobbího krále a posbíral všechny barevné diamanty, tak se mu ukazovaly bonusové oblasti které splnil a získával pucílky. až je všechny nasbíral, tak zvládnul extrémně nebezpečný diamantový svět a porozil ducha lucifera danteho a byl na pár měsíců nebo na rok pokoj.

pokračování je takové, že crocovi zřejmě začaly letní prázdniny a tak si vyrazil s gobbíkama na pláž kteří už byli zletilí. házeli si míčem, když v tom uviděli v písku láhev kde byla nějáká mapa. gobbíky to mrzelo že bude muset croc o prázdninách plnit nějáké úkoly vzdálených gobbíků ale croc se musel přizpůsobit ať se mu to líbilo nebo ne. tak gobbíci připravili katapult a on letěl přes moře do daleka. začal plnit úkoly v letním světě. trošku ho asi mrzelo, že nemůže dovádět o letních prázdninách na pláži jako ostatní, ale musel holt splnit úkoly gobbích námořníků. a taky si musel vždycky kupovat za získané krystaly potřebné věci u obchodníka petra. když to všechno zvládnul, tak ho čekaly zimní prázdniny. ale to alespoň si ve vesnici mohl dovolit postavit sněhuláka a vydělat si při tom. jinak musel zase plnit úkoly gobbíků kteří měli na sobě kožíšky. až to všechno zvládnul tak mu začaly podzimní prázdniny. ale petr ho teleportoval kamsi do pralesa. croc tam samozdřejmě musel plnit úkoly gobbíků v pravěkém oblečení. alespoň si mohl ve vesnici vyzkoušet jak se dělá soda. nakonec měl jarní prázdniny a to ho petr teleportoval na nějáký inkovský hřbitov kde musel splnit dva úkoly. ale mohl si za peníze vyzkoušet s jedním gobbíkem v plavkách, kdo se dřív přelije limonádou a říhne si. croc měl sice ve vesnici splnit dva úkoly gobbíků v inkovských čepících, ale pak ho čekala pořádná makačka ve finálovém levelu kde musel nadobro porazit lucifera danteho. u toho mu asistoval gobbí profesor který ho za odměnu odvezl letadlem na pláž k jeho rodině. na pláži byli krokodýlí maminka a tatínek a crocův mladší bráška. všichni ho přivítali s otevřenou náručí, protože si mysleli že už croca nikdy v životě neuvidí. na pláž se přišli podívat i všichni gobbí králové z letního, zimního, pralesního a inkovského světa. k tomu se přidal ještě obchodník petr který přinesl crocovi ústně pochvalu až na půdu. a gobbí profesor bez komentáře odletěl do své dílny do daleka. jenomže crocovi rodiče měli ještě víc dětí kteří se ovšem ještě nevylíhli a oni na ně nedávali pozor. vtom tam potají přikráčel lucifer dante který se očividně nikdy nevzdal a sebral všechny vajíčka. croc nedopustil aby se jeho dalším budoucím sourozencům něco stalo a jelikož sesbíral v bonusových oblastech všechny barevné krystaly, zlaté sošky a splnil všechny bonusové oblasti kde získal puzzílky, tak měl právo se teleportovat do čertovského světa, kde ty vajíčka všechny zachránil.


holčičí jména pro fenky

29. července 2012 v 16:48 tak různě
Žofí
Keisy
Adi
Teqila
Sarah
Rex
Sofia
Ginger
Lilou
Ada
Amy
Miki
Miky
Sára
Sophie
Nela
Suri
Sárinka
Žofka
Zara
Nera
Zoja
Zrzka
Uma
Nala


all my people

26. července 2012 v 13:37 songy ♥

druhy masáží

26. července 2012 v 13:35 tak různě

Klasická masáž šíje, zad a nohou

Klasická masáž se používá k utišení bolestí, regeneraci svalů, zmírnění napětí a uklidnění celého organismu. Masáž může být celková nebo pouze vybraných částí těla.
Masáž může představovat cestu k sebepoznání, protože nám dá ochutnat pocit uvolnění a pozitivního naladění. Naše tělo záhy zjistí, jaký je to příjemný požitek volně dýchat, stát, pohybovat se.

Anticelulitidová masáž

Velmi účinná masáž v boji proti celulitidě a únavě nohou, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Co je vlastně celulitida? Jedná o usazené odpadní látky v buňkách a mezibuněčných mezerách a jejich špatné odvádění lymfatickým systémem. Tato speciální masáž má za účel působení na tukové buňky ze zvlákněného podkoží a stimulování podkožní struktury pro lepší podkožní metabolismus a zlepšení odtoku nežádoucích látek. Po masáži se provede zeštíhlující ozónový zábal, který zlepší krevní oběh a zbaví tělo toxických látek

Masáž se provádí postupem, kdy dochází ke: Stimulaci hlubokých krevních a lymfatických cév. Stimulaci hlubokých svalových struktur a rozrušování tukové tkáně. Kompresy a následnému uvolňování kapilár a svalů při které dochází ke zlepšení vstřebávání tuků. Stimulaci hlubokých i povrchových kapilár a svalů (dochází k regeneraci a relaxaci). Vyhlazování kůže a podkoží. Rozrušování tukových buněk a polštářů, rozrušování strií,prasklinek a především celulitidy.

Poté se provede jemná ozónová masáž a vtírání aktivního ozonu. Ozon je látka, která má výrazně stimulační účinek na všechny buňky lidského organismu. Z mnoha účinků, které má, nás zajímá zejména jeho účinek na kůži a podkoží ve smyslu potlačení a prevence celulitidy, vyhlazení strií a drobných žilek, kožních erozí a vypínání kůže, dále jeho účinek na stimulaci metabolismu v organismu, regenerační a relaxační.

Po masáži se provede tlakový zábal. Díky stlačení stoupne tlak a filtrace z krevních kapilár se sníží- velmi účinné na celulitidu. Zábal se dává po vmasírování ozónového krému a tím se zvyšuje jeho vstřebávání do tkání. Zábal zasahuje břicho, hýždě, dolní končetiny v oblasti stehen. Doba zábalu trvá 15-30 minut, což je ideální čas pro vstřebání ozónu…

Sportovní masáž

Sportovní masáž slouží k osvěžení a k rychlejšímu odstranění únavy. Jejich další význam je predevším preventivní, prispívají k lepší regeneraci svalového aparátu, brání zkracování svalů a zvyšují jejich elasticitu. U sportovní masáže používáme více dráždivé hmaty, čímž dosáhneme většího prohřátí svalů. Masáže provádíme za pomoci masážních olejů a emulzí.

Regenerační masáž

Masážními hmaty dosáhneme v organismu nějaké odezvy, určitého léčebného účinku, a to nejen v místě působení, ale i na vzdálených místech nebo dokonce v celém organismu. Hlubšími masážními hmaty lze rozrušit svalové zatvrdliny, srůsty, eventuálně jizevnatou tkáň v kloubních pouzdrech nebo šlachových pochvách. Masáži lze rovněž urychlit vstřebávání a odplavení zánětlivých výpotků nebo otoků.
Zvýšeným prokrvením se zlepšuje energetická bilance svalových buněk, dochází k rychlejšímu zotavení svalů po zátěží, lepší se svalová výkonnost. Dostředivým směrem prováděnými masážními hmaty docílíme zlepšeného žilního návratu do srdce a tím i jeho ekonomičtější činnosti. Zlepšení krevního oběhu má vliv na celý organismus, mozkem počínaje a ledvinami konče.

Ájurvédská olejová masáž celého těla - Abhyanga

Je velmi příjemná masáž celého těla, po které se budete opravdu cítit jako znovuzrozeni. K masáži se používají teplé ušlechtilé exotické oleje, které vnikají hluboko do těla, kde pomáhají uvolňovat svaly a šlachy. Velmi příznivě také působí na problematickou pokožku a spolu s masáží i na vnitřní orgány. Masáž aktivuje celý lymfatický systém, podporuje kvalitní spánek, zlepšuje stav pohybového aparátu, pokožky a svým celkovým působením harmonizuje celý organizmus.
Lidé, kteří tuto masáž absolvují pravidelně, jsou optimističtější, zdravější, výkonnější a získávají v dnešní hektické době tak důležitý nadhled.


troll face

25. července 2012 v 11:11 tak různě

langer than life

24. července 2012 v 10:59 songy ♥

klučičí jména pro psy

24. července 2012 v 10:58 tak různě
Marišek
Neo
Matthew
Barney
Rex
Teqila
Miki
Miky
Matěj
Ralf
Sid
Dan
Suri
Dag
Filip
Timy
Max


melíry

23. července 2012 v 20:26 tak různě

dámský klub na rádiu Frekvence 1

18. července 2012 v 9:47 můj deníček ☺
posloucháte dámský klub na Frekvenci 1? probíhá od deseti až do dvanácti hodin dopoledne. jsou tam nějáké dámy co mají témata okolo různých aktivit, rodině, dětí atd. já ho nesnáším. dvě hodiny tam melou a melou a člověk se pořádně nic nedozví. třeba nedávno tam mluvili jestli dát děti na tábor nebo ne. a všechny tam říkali, jak to na táboře bylo úžasné atd. nic zajímavého jsme se nedozvěděli. nedávno když jsme jeli autem na výlet, to bylo zrovna dopoledne a dámský klub začal conevidět. mamka okamžitě naplno zesílila zvuk a společně s mou sestrou Evou ho radostně poslouchaly. já jsem si musela dlouhodobě držet z toho uši. brácha Gabriel dostal záchvat smíchu a řekl: to bych taky chtěl mít takové povolání. utvořit si pánský klub a dvě hodiny tam sedět, žvatlat blbosti a potom zato dostat dobrý plat. já jsem se ho zeptala: vážně? Gabriel povídá: nééé, nechtěl bych se strapnit. já povídám: máš pravdu. taky se tomu musím smát, ale jak je to ubohé. haha! mamka nechtěla slyšet náš názor a křičivě se zeptala: co to máte za hloupé řeči k tomu klubu?!!! sakra!!! štěstí že v mamčiném autě jezdíme minimálně a víc tím tátovým. ten vždycky když uslyší že zanedlouho začíná dámský klub na Frekvenci 1, tak na hodinu vypne tuhle stanici. Je na prachyÚžasný

Mladík si zasekl vibrátor do zadnice

17. července 2012 v 12:58 tak různě
V noci ze soboty na neděli lékaři v Banské Bystrici provedli kuriózní zákrok. Do Roosveltovy nemocnice přivezli mladého muže (26), který měl hluboko v análním otvoru zaseknutý vibrátor.
Sexuchtivý mladík doplatil na neopatrné zacházení s erotickou pomůckou, vibrátorem. Lékaři mu museli dát dokonce infúzi, aby mu mohli předmět z těla vyndat. Operace by nebyla nijak obtížná, ale patrně velice nepříjemná.
Mladík zákrok přežil bez újmy na zdraví a z nemocnice už byl propuštěn domů. Podle lékařů nejsou ani v českých nemocnicích tyto zákroky vůbec neobvyklé, prý by se daly počítat i v desítkách případů ročně.

scrat

17. července 2012 v 12:51 tak různěpovrch těla

15. července 2012 v 11:56 vyrobeno mnou,napsáno mnou
Povrch těla u novorozence 0,25 m (čtverečních)
u dítěte 1. rok 0,45 m (čtverečních)
u dítěte 2. rok 0,50 m (čtverečních)
u dítěte 5. rok 0,75 m (čtverečních)
u dítěte 9. rok 1,00 m (čtverečních)
u dospělého 1,73 m (čtverečních)

výpočet: m (krychlový) = 4v + 7 kde v = hmotnost dítěte v kg.
--------
v + 90

napsala jsem to já, ale je to z knihy dětské lékařství!

nivea diamond gloss sprej

15. července 2012 v 10:45 tak různě
Nivea Diamond gloss je sprej na vlasy, který vám dodá diamantový lesk. nestěžuje ani neslepuje vlasy.ve spreji je ho 150 mililitrů. koupit si ho můžete na: http://pemi.cz/cs/detail-zbozi/vysledky-hledani-0:1:1/nivea-diamond-gloss-sprej-pro-lesk-2897.html

historie šmoulů

14. července 2012 v 10:22 tak různě
Šmoulové (v originále Les Schtroumpfs) jsou animovaný seriál, původně komiks, belgického kreslíře Peya. Šmoulové jsou modří skřítci, vysocí dva palce (přibližně 5 cm), jejich příběh je zasazen do středověké Evropy.
Kreslíř Peyo přimaloval do frankofonního belgického komiksu Johan & Pirlouit malé modré trpaslíky v roce 1958.[1] Tam se objevili po zahrání na kouzelnou flétnu. Trpaslíci si získali popularitu, a tak v roce 1959 dostali vlastní příběh v časopisu Le Journal de Spirou. Od té doby se vyráběly modely a hračky, celé kluby sběratelů se věnovaly šmoulům z PVC.
První černobílý film vznikl v roce 1965 a trval 90 minut. V roce 1976 vznikl další příběh, který se v roce 1983 dostal i do USA. Poté vzniklo ještě několik filmů.
Od roku 1981 do 1990 běžel v USA seriál od společnosti Hanna-Barbera Productions, který se natáčel pro televizi NBC. Seriál byl obrovský hit a ovlivnil pop-kulturu.[1] Později ho distribuovala Warner Bros. Television.
Šmoulové jsou si velmi podobní, všichni jsou modří, malí, mužského pohlaví (až na Šmoulinku, Sašetku a Babču), oblečení do bílých kalhot (jen Taťka Šmoula nosí červené, Dědeček žluté s kšandami, Šmoulíček dupačky, Farmář nosí zahradnické oblečení, šmoulata mají různá trička a Divoušek je odděn do listů) vzadu s dírou na malý ocásek a na hlavě nosí frygickou čapku. Jejich příběhy jsou velmi jednoduché a vždy hrdinské. Často říkají cokoli se slovem "šmoula", aniž by bylo přesně jasné, co tím myslí, například: "Jdeme šmoulovat ke Šmoulí řece." Přesto si navzájem velmi dobře rozumějí. Někteří se objevují pravidelně, jiní jsou vytvořeni pro určitý díl a dál se již neobjevují (například šmoula Slaboch).
Šmoulové si staví domky v houbě nebo z kamene. Člověk nemůže najít šmoulí vesnici, pokud ho tam sám nedovede nějaký šmoula. Později také vznikla hra se jménem potvora Monika.
V roce 2011 byl natočen hraný 3D film (šmoulíci jsou animovaní) Šmoulové (The Smurfs).[3] Šmoulové jsou ve filmu Gargamelem vyhnáni ze své vesničky, děj filmu se tedy odehrává v New Yorku. Režie Raja Gosnell a v hlavních rolích: Hank Azaria (Gargamel), Neil Patrick Harris (Patrick Winslow), Jayma Mays (Grace Winslow).