Říjen 2012

traktor text

24. října 2012 v 17:20 tak různě
Jede traktor je to Zetor
Jede do hor orat brambor.

Zemědělci brambor zasejí
Potom pohnojí pak zas vyrejí
Mládenec si kapsu namastí
Prachama zachrastí
Na děvu povětrnou.

Kriminalita kriminalita kriminalita mládeže.
Kriminalita kriminalita kriminalita mládeže.

Mládenec a děvka spolu jdou
Před novou hospodou hrozně se radujou
Nejdřív se tu spolu opijem
Mou ženu zabijem
A děti ubijem.

Kriminalita kriminalita kriminalita mládeže.
Kriminalita kriminalita kriminalita mládeže.

(4krat) Jede traktor je to Zetor
Jede do hor orat brambor.

nemilé informace

23. října 2012 v 15:53 můj deníček ☺
takže jen tak z nudy píšu co je u mě nového. takže první věc je, že mě dneska vzal ostřihaný kluk, který se mi už předlouho líbí. delší vlasy mu tak slušely a teď hrůza a děs. takže modlím se k bohu, aby mu to rychle narostlo. Rozpačitý druhá informace je, že ve faktoru strachu cítím že těch 30000 randů vyhraje ten nesimpatycký šampon (co nikomu nic nepřeje) Schuyler Vorster. Křičící držím palce tomu fešákovi Carlovi Bezuidehnoutovi. ale asi je to marné. jinak doufám že můj brácha Gabriel bude zdravý a čilý jako právě teď. abychom si od čtvrtka do neděle mohli pořádně zařádit. Mrkající tak zatím ahoj!

dj Tred z pořadu total wipeout

22. října 2012 v 15:48 tak různě
tohle je elegantní dj Tred. Úžasný jak už říkal moderátor v pořadu drtivá porážka, tak předvedl velice elegantní, šarmartní a galantní pády. fandila jsem mu stejně tak jak (vy víte komu) a byl tak blízko. bohužel si v druhé části pomateného panáka na nějáké překážce podvrtnul kotník a tak do zony drtivé porážky nemohl vstoupit. Zamračený ale i tak mu dávám palec nahoru, že se dostal tak daleko. Smějící se video zde: http://smouly.blog.cz/1210/drtiva-porazka-2 !


jméno Zlata

22. října 2012 v 15:41 významy jmen
Jméno pochází od názvu kovu zlato - jedná se o překlad římského jména Aurelia.
mužská podoba: Zlatan ♥ (Zlatánek, Zlatíček)
domácké podoby: Zlatka, Zlatička
Slovensky: Zlata, Zlatica
Rusky, ukrajinsky: Zlata
Srbochorvatsky: Zlatana, Zlatuša
Bulharsky: Zlata, Zlatica, Zlatušajenom tak ♥ :D

21. října 2012 v 13:22 vyrobeno mnou,napsáno mnou
Tento roztomilý kluk se jmenuje Austinn Faninn. zřejmě je za svoje zrzavé vlasy rád a říkal si drtivý zrzek. bydlí v Torontě Ontariu. podle toho jak se v pořadu Wipeout Canada ukázal, tak má rád hudební styl rap. já jsem ho měla za oblíbence hned od začátku. ikdyž nevyhrál, tak se alespoň dostal na pomateného panáka, byl tak u všeho blízko a nakonec smůla. ale i tak mu dávám palec nahoru.

propast Macocha

21. října 2012 v 13:05 tak různě
Propast Macocha je nejznámější propast v oblasti Moravského krasu a součást komplexu Punkevních jeskyní. Největší hloubka propasti je 138,4 m. Na dně propasti se nacházejí Horní a Dolní macošské jezírko. Propast se nachází ve výběžku katastrálního územíVilémovice u Macochy obce Vilémovice, poblíž trojmezí s katastrálním územími Ostrov u Macochy obce Ostrov u Machochy a Suchdol v Moravském krasu obce Vavřinec.
K názvu propasti se vztahuje pověst, podle všeho založená na skutečné události: jeden místní vesničan ovdověl a zůstal sám s malým synkem; oženil se, domů ovšem přivedl sobě ženu, ne však synovi matku. Její averze vůči pastorkovi byla tak velká, že ho jednoho dne vylákala do lesa k propasti a shodila ho do ní. Chlapec se však zachytil nehluboko pod okrajem propasti, kde ho posléze vesničané našli a vytáhli; když zjistili, jak se události seběhly, svrhli do propasti macechu.

drtivá porážka

19. října 2012 v 17:39 tak různě
takže jsem nějákým zázrakem našla video drtivé porážky, ve kterém předvedl svůj drtivý výkon krasavec Austin Faninn. Líbající byl u všeho tak blízko a nakonec se do zony drtivé porážky nedostal. Plačící ale i tak si vedl skvěle a dostal se na pomateného panáka. Smějící se

dr. Ludský text

18. října 2012 v 18:43 tak různě
Muž, čo hľadá pravdu v telách,
stačí trochu, netreba veľa.
Muž, čo v telách pravdu hľadá,
a príbehy o tom skladá.

Ten chlap, čo nikdy nemá strach,
chodí po zemi i po hviezdach.
Oddaný cti a pravde,
ťa napokon vždycky nájde.

Dúfa, verí, cíti, vie,
má len čisté svedomie.
Do celkov skladá drobné kúsky,
taký prísny a taký ľudský.

Muž, čo hľadá, story skladá,
žiadna zrada, prísna nálada.
Ten, čo dýcha, žiadna pýcha,
svedomie pichá, akcia rýchla.

Dúfa, verí, cíti, vie,
má len čisté svedomie.
Do celkov skladá drobné kúsky,
taký prísny a taký ľudský.


hey sexy lady

15. října 2012 v 16:58 songy ♥

Jiřina Bohdalová

14. října 2012 v 16:30 tak různě
Zasloužilá umělkyně Jiřina Bohdalová (* 3. května 1931 Praha) je významná česká herečka.
Po obecné škole v Praze-Žižkově absolvovala dívčí reálné gymnázium a po maturitě v roce 1949 nastoupila jako učitelka na základní škole v Ostravě. Ale již od dětských let jí lákalodivadlo; vliv mělo matčino působení v ochotnickém divadelním souboru, přihláška do baletní školy a také do filmového komparsu. Ve svých šesti letech zažila svůj filmový debut vněmém filmu Pižla a Žižla na cestách (1936); další dětské role potom ve filmech Zlatý člověk (1939) a Madla zpívá Evropě (1940).
Přihlásila se na Divadelní fakultu Akademie múzických umění (DAMU), ale přijata byla až na třetí pokus. Studium z rodinných důvodů krátce přerušila a po návratu DAMU řádně absolvovala (v roce 1957) a ukončila rolí v absolventském představení Josefina. Divadelní kariéru začínala po boku Jana Wericha v Divadle ABC a posléze v Městských divadlech pražských. Od roku 1967 do roku 2004 byla členkou Divadla na Vinohradech. Od roku 2005 je členkou Divadla Na Jezerce, kde hraje v inscenacích Lásky paní Katty a Paní plukovníková. Kromě svých divadelních rolí spolupracuje často s českou televizí; např. spolu s Vladimírem Dvořákem od roku 1956 do 1999 účinkovala v mnoha zábavných a oblíbených pořadech a scénkách, např. Televarieté. Známé jsou také její tv pořady o vaření. Je významnou a výraznou vypravěčkou dětských pohádek a večerníčků. Např.: Pohádky ovčí babičky (1966); Broučci (1967); Pohádky z mechu a kapradí (1971,1999); Rákosníček a hvězdy (1976).
Z mnoha filmů, v kterých hrála, jsou častou připomínány např. Ucho (z roku 1969, do roku 1989 zákaz promítání), Dáma na kolejích muzikálový film (1966); Ženu ani květinou neuhodíš (1967); Bílá paní (1965); Světáci (1969);Hvězda zvaná Pelyněk (1964); Nesmrtelná teta (1993) a Fany (1995).
Účinkovala v řadě televizních seriálů, např. F.L.Věk (1971), Chalupáři (1975), Cirkus Humberto (1988), Přítelkyně z domu smutku (1993), Četnické humoresky (2000), Pojišťovna štěstí (2004-2008) a nejnověji v tevizním kriminálně komediálním cyklu Zdenka Zelenky Ach, ty vraždy! kde si zahrála hlavní postavu doktorky Květy K

víly

14. října 2012 v 16:28 tak různě
Obrázky - Víly : 1Obrázky - Víly : 4Obrázky - Víly : 1Obrázky - Víly : 2Obrázky - Víly : 6


švihák lázeňský text

11. října 2012 v 15:47 tak různě
Voni budou obkládat bahnem, rozumíš? Tyvole, ženský vokolo, budou na mě šahat ženský. Neblbni, no právě ty vole, tam musíš jet, tam sou ženský, rozumíš? Koukat na prdýlky, pod sukýnky, pěkně, to je paráda kamaráde. Pojedem do lázní. Já bych jel hrozně do lázní. Já bych jel do lázní. Já bych se tam uplně rozplynul blahem. Ty ses zbláznil čoveče. Tam se nesmí pít alkohol. Tak tyvole tam nemůžeš nic, nemůžeš ponocovat, musíš chodit brzo spát čoveče. No né tyvole, já bych jel do lázní. Já bych jel strašně do lázní. Já bych jel hrozně do lázní.
Vrtam si koleno, bolí mě klouby, loupe mi v kříži, na nohách mám holdy. Necejtim se dobře, musím se léčit. Vyrazim do lázní, zdraví si vylepšit. Doktor dá průkaz, pojišťovna platí, jezdím několikrát ročně, být zdravý se vyplatí. Sem hypochondr, na všechno mám prášky mastě, tykture, pilule a další sračky. Františkovy lázně, KV, Jánky, Lázně Bohdaneč a Pieštany taky. Chci se cejtit dobře, chci bejt funky, mám se rád. A lázně dělaj zázraky. Tam všude se jezdim rekreovat. Masáže, procedury, zábaly, relaxovat. Po kolonádě kurzovat je fain. Pít minerálku. Nazdravý lachajn.
2x: Je to švihák lázeňský, není na chlapy je na ženský. Ve vzduchu je cítit nevěra, všichni vědí, že se to nemá a nedělá.

Jé. Na nohách nový Nike, a vegetarián? Ne, miluju steaky bejby. To nejsou omegy to jsou fake-y, Ty si vůl kámo, musíš hrát jako švihák bábo. My děláme věci jinak, dáváme na hlavu gel, zavřeme dveře a pak deme ven. Mísí se pocity a emoce, máš radost, jak když sou za Tebou Vánoce. Teď už se jenom budeš smát jako debil. Sme s Mikym blázní, válí se to s náma Emil, pijeme pivo, kupujeme holkám květiny. Každý den si užijem jak narozeniny. My máme župan, holky bikiny. Jak králové kolonády, strkáme jim do zadku oplatky, se nepečou, nový přídou, starý utečou. Chlápci co maj styl ty tu zůstanou. Vydrží jako konzervy, jako komouši, na věčný časy bejby .. švihák ..

2x: Je to švihák lázeňský, není na chlapy je na ženský. Ve vzduchu je cítit nevěra, všichni vědí, že se to nemá a nedělá.

Mé dámy, ste připravené dovolte mi se představit sem René. K Vašim službám, všechny tu znám, všude se vyznám, řikaj mi pán. Lázeňský švihák, lakýrky a slamák, pustim si "Šelingra" a dám si tuzemák, k tomu Griotku, a dvojitou vodku, rumový pralinky, rakvičku a oplatku. Vyrazím na špacír s mladou paničkou, musím si dnes užít. Zítra mě budou cévkovat hadičkou, to nemusím vůbec přežít. Vím kde je altánek s pěknou lavičkou, jo tam bych ji chtěl vzít. Snad to nezkončí zase honičkou, že mě bude chtít její starej zbít.

4x: Je to švihák lázeňský, není na chlapy je na ženský. Ve vzduchu je cítit nevěra, všichni vědí, že se to nemá a nedělá.